wesela

Ślub to jedna z najważniejszych, a zarazem najmisterniej planowanych uroczystości w życiu, dlatego będziemy zaszczyceni, jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług Restauracji „Pod Sokołem”.
Dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie weselne zorganizowane w naszej sali bankietowej należało do najpiękniejszych wspomnień Młodej Pary oraz ich gości.

Każda uroczystość jest dla nas nowym i ekscytującym wyzwaniem, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie, ponieważ za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Głęboko wsłuchujemy się w Państwa pragnienia i potrzeby, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z wielką przyjemnością służymy radą.

Spełnijcie swoje marzenie
o idealnej uroczystości

w ogródku RESTAURACJI przygotowaliśmy specjalną strefę chillout wraz z rustykalną ścianką, która posłuży jako idealne tło do pamiątkowych zdjęć z gośćmi.

Klasyka i elegancja

W zależności od liczby weselników, oddajemy do Państwa dyspozycji salę bankietową, mogącą pomieścić do 150 osób lub salę kameralną na poddaszu Restauracji, przystosowaną do przyjęć w gronie najbliższych (do 40 osób)

Ponadto oferujemy możliwość wyboru między ustawieniem prostokątnych lub okrągłych stołów, które podkreślą wyjątkowy charakter uroczystości.

MAMY PRZYJEMOŚĆ WspółpracOWAĆ z wiodącymi PODLASKIMI firmami z branży weselnej­­­­­, M.IN. zespołami muzycznymi, DJ-ami, KONFERANSJERAMI, pracowniami florystycznymi oraz cukierniczymi, DLATEGO MOŻEMY PAŃSTWU ZAGWARANTOWAĆ OPRAWĘ WESELA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

Wyjątkowa kuchnia

Co roku Szef kuchni Restauracji „Pod Sokołem” przygotowuje niepowtarzalne menu na nadchodzący sezon weselny.
Jest ono prezentowane wczesną wiosną podczas degustacji skierowanej do zainteresowanych Par.
Na życzenie naszych klientów umożliwiamy wybór dań z diety wegetariańskiej, wegańskiej lub bezglutenowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, rozszerzyliśmy ofertę o usługi noclegowe. Na poddaszu Restauracji utworzyliśmy 10 komfortowo wyposażonych pokoi dwuosobowych, które będą idealnym miejscem na odpoczynek w trakcie oraz po zakończeniu uroczystości.

POKOJE GOŚCINNE

Wolne terminy w sezonie weselnym 2021*

Kwiecień: 9 (pt.), 10, 17, 23 (pt.);

Maj: brak;Czerwiec: 4 (pt.), 5, 11 (pt.), 18 (pt.);

Lipiec: 3, 9 (pt.), 16 (pt.), 24, 31;

Sierpień: 6 (pt.), 13 (pt.), 14, 20 (pt.);

Wrzesień: 3 (pt.), 10 (pt.), 17 (pt.), 18, 25;

Październik: 1 (pt.), 2, 8 (pt.) 9, 15 (pt.), 16, 23;

*Terminy dla przyjęć zimowych ustalane są indywidualnie.

Jeżeli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów oferty weselnej oraz umówić się na spotkanie z naszym doradcą, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania: